geležinkelių transporto katastrofos, eismo įvykio ar rikto priežastys

geležinkelių transporto katastrofos, eismo įvykio ar rikto priežastys statusas Aprobuotas sritis geležinkelių transportas apibrėžtis Teisėta ar neteisėta veika, įvykiai, kurie lėmė geležinkelių transporto katastrofą, eismo įvykį ar riktą. atitikmenys: angl. causes vok. Ursachen pranc. causes šaltinis Lietuvos Respublikos geležinkelių transporto eismo saugos įstatymo 2, 5, 6, 7, 12, 22 ir 24 straipsnių pakeitimo ir papildymo, 9 straipsnio 5 dalies pripažinimo netekusia galios ir įstatymo papildymo 51 straipsniu įstatymo projektas

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Look at other dictionaries:

  • Ursachen — geležinkelių transporto katastrofos, eismo įvykio ar rikto priežastys statusas Aprobuotas sritis geležinkelių transportas apibrėžtis Teisėta ar neteisėta veika, įvykiai, kurie lėmė geležinkelių transporto katastrofą, eismo įvykį ar riktą.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • causes — geležinkelių transporto katastrofos, eismo įvykio ar rikto priežastys statusas Aprobuotas sritis geležinkelių transportas apibrėžtis Teisėta ar neteisėta veika, įvykiai, kurie lėmė geležinkelių transporto katastrofą, eismo įvykį ar riktą.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”

We are using cookies for the best presentation of our site. Continuing to use this site, you agree with this.